MARKA

Marka London Square fachowo tworzona była przez kilka lat, po to aby móc w pełni rozwinąć skrzydła w 2017 roku. Doświadczeniem i tradycją wywodzimy się z wieloletniej pracy nad produktem mody męskiej, a znajomością handlu z bezpośredniej sprzedaży i kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Projekt London Square powstał z potrzeby designu.

London

Ponieważ od lat zajmuje mocną pozycje w modowym rankingu. Londyn to stolica mody nie tylko ze względu na pokazy czołowych projektantów, ale również styl samych londyńczyków. Przyjęło się nawet sformułowanie „londyński styl” łączący luz i elegancję, drogie marki z modą codziennego użytku. Natchnieniem dla nas jest prosty, elegancki i zawsze nienaganny styl budzący podziw wśród celebrytów kopiowany przez ludzi na całym świecie.

Square

Square z angielskiego ma wiele znaczeń – skwer, kwadrat, plac, punkt wyjścia. W zamyśle firmy chodziło o stworzenie odnośnika, miejsca gdzie można odnaleźć i poczuć „londyński styl” czyli staranne wykończenie i idealny dobór tkaniny. Dajemy inny punkt odniesienia, kierunek i trendy w modzie, oferując ponadczasową odzież. Nasze kolekcje skierowane są do nowoczesnych, niezależnych mężczyzn, którzy cenią sobie elegancki wygląd oraz komfort użytkowania.

Logo to herb w kształcie klap marynarki, biała koszula i czarny krawat wyznacznik naszego kierunku i stylu bycia. Herb uzupełniony jest o skrzydła, które symbolizują wolność, swobodę i męskość.