WSPÓŁPRACA

London Square zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją najwyższej jakości produktów dedykowanych współczesnym mężczyznom. Wyróżnia ją limitowana kolekcja, świeże spojrzenie na modę i dopracowanie najdrobniejszych detali w niepowtarzalnych kolekcjach.

System partnerski

W odpowiedzi na oczekiwania rynkowe i z uwagi na strategię dynamicznej rozbudowy marki London Square uruchomiony został projekt rozwoju placówek partnerskich. Jego głównym założeniem jest budowanie współpracy z partnerami. Firma oferuje ze swojej strony dzielenie się doświadczeniem biznesowym na każdym etapie współpracy.

Począwszy od zaoferowania Partnerowi pomocy w poszukiwaniu odpowiedniego lokalu, poprzez wsparcie związane z prowadzeniem i uruchomieniem placówki. Odpowiedzialność za proces optymalizacji zatowarowania, logistyki i doboru najatrakcyjniejszych produktów z najnowszych kolekcji jest po stronie naszej Firmy. Partner otrzymuje od nas wsparcie wykwalifikowanej kadry, w zakresie sprzedaży, visual merchandisingu, marketingu, szkoleń dla pracowników, przeprowadzenia korekt krawieckich oraz logistyki.